oficiální stránky obce
  • Obec Podůlší nabízí k odprodeji výsuvný dvoukolový žebřík typ ZD12. Prodej bude probíhat formou veřejné aukce. Vyvolávací cena je stanovena na 5000,- Kč. Termín aukce bude upřesněn v dalším hlášení. Bližší informace a foto prodávaného žebříku budou umístěny na webových stránkách obce a ve vývěsních skříních.

 

  • Obec Podůlší nabízí možnost placených brigád v rámci zajištění provozu a údržby obce. Pokud by někdo měl o brigádu zájem dostavte se prosím v úředních hodinách na obecní úřad, budou vám sděleny podrobnosti.

 

  • Připomínám možnost přihlásit se k odběru informací z obecního úřadu formou SMS a emailu. Registrovat se je možné na obecním úřadě v úředních hodinách. Tato možnost se týká i občanů, kteří nemají trvalý pobyt v obci Podůlší, ale mají zájem o obecní informace.

 

  • Oslovujeme místní obyvatele s možnosti prezentace svých domácích výrobků, uměleckých výtvorů apod. při oslavách výročí 620 let založení obce. Oslavy se uskuteční 31.8.2019. Prezentace by probíhala v odpoledních hodinách v zasedací místnosti obecního úřadu. Případní zájemci se prosím přijďte domluvit v úředních hodinách na obecní úřad.